Mazowsze

Park Rozrywki w Julinku

Macie ochotę spędzić miło czas w okolicy Warszawy? Nie wiecie gdzie odpocząć na świeżym powietrzu? My przez zupełny przypadek trafiliśmy na fantastyczne miejsce dla całej rodziny w Kampinowskim Parku Narodowym.

Słyszeliście o Parku Rozrywki Julinek? Jeśli nie, to opowiemy Wam o tym miejscu 🙂

Do Julinka traficie bez problemu. Wjazd do parku znajduje się przy samej drodze nr 579.

Miejsce nie jest zbyt oblegane. My dotarliśmy na parking w godzinach popołudniowych a mimo to bez trudu znaleźliśmy wolne miejsce.

Następnie krótki spacer i jesteśmy za bramą. Nie przestraszcie się- wejście do parku nie zachęca. Jeśli zaryzykujecie i jednak wejdziecie dalej, gwarantuję, że będziecie się świetnie bawić 😉

My zaczęliśmy od parku linowego- tu znajdziecie 7 tras o różnym stopniu trudności. Pierwszy raz trafiliśmy do parku, gdzie dla każdego z naszych synów była przeznaczona inna trasa. Każdy z nich musiał włożyć dużo wysiłku żeby przejść swoją trasę, a po drodze poza tyrolkami czekały na nich przejazdy sankami, samochodami czy monocyklem 😉

wspinaczka

Chłopcy w parku linowym bawili się wspaniale.

Po wysiłku fizycznym przyszedł czas na posiłek- grillowane tortille oraz hamburgery, a następnie krótki przystanek przy mini dyskotece w strefie animacji.

Następnie młodsi chłopcy postanowili pojeździć elektrycznymi quadami a starszy z tatą rozegrali turniej minigolfa- to dopiero była zabawa!

golf

Gdy zakończyli rozgrywki okazało się, że park niedługo będzie zamknięty, więc nie udało nam się skorzystać ze strefy dmuchańców. Mimo to chłopcy byli już zmęczeni i bez marudzenia wrócili do samochodu.

Na terenie parku rozrywki działa także wypożyczalnia rowerów dla małych i dużych (bezpłatna do końca maja). Można skorzystać z jednośladów i pojechać na wycieczkę do Kampinowskiego Parku Narodowego.

Będziemy polecać Park w Julinku- my z pewnością tam wrócimy 🙂

Adres strony parku: julinek.com.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s